Nasza przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

NABÓR 2020/2021

Nabór 2020/2021 - listy przyjętych

Lista dzieci przyjętych PDF

Lista dzieci nieprzyjętych PDF

Lista placówek dysponująca wolnymi miejscami po rekrutacji podstawowej

Uwaga! Istnieje możliwość złożenia wniosku do komisji rekrutacyjnej o sporządzenie uzasadnienia odmowy przyjęcia kandydata do przedszkola w terminie 7 dni od dnia podania do publicznej wiadomości listy kandydatów przyjętych oraz kandydatów nieprzyjętych. Prosimy o niezwlekanie ze złożeniem w/w wniosku.

Podpisane własnoręcznie wnioski prosimy o wysyłanie w formie elektronicznej (skan lub zdjęcie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

20.04.2020r.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Anna Pierzynowska

Uwaga!!!

Drodzy Rodzice potwierdzenie woli zapisu dziecka dotyczy tylko dzieci nowo przyjętych.

14.04.2020r.

Przewodnicząca Komisji Rekrutacyjnej

Anna Pierzynowska

Nabór 2020/ 2021 - listy zakwalifikowanych

Uwaga

Przepraszamy Państwa nastąpił błąd w podaniu najniższej liczby punktów uzyskanych przez kandydatów, wynosi ona 170.

Lista dzieci zakwalifikowanych PDF

Lista dzieci zakwalifikowanych przesuniętych do innych przedszkoli PDF

Lista dzieci niezakwalifikowanych PDF

Uwaga ! Zakwalifikowanie dziecka nie oznacza , że jest ono do przedszkola przyjęte. Rodzic musi złożyć potwierdzenie woli zapisu dziecka w terminie do 16 kwietnia .

Jednocześnie informujemy, że można to zrobić przez:

1. System NABÓR: została tam uruchomiona opcja potwierdzenia woli zapisu dziecka. Instrukcja w załączniku poniżej

Link do: Instrukcja elektronicznego potwierdzenia woli przyjęcia

Lub

2.  Za pomocą druku dostępnego poniżej i wysłanie skanu dokumentu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Potwierdzenie woli zapisu dziecka zakwalifikowanego do przedszkola PDF

Odwołania składać można dopiero po ogłoszeniu listy przyjętych , czyli 20-04.

Klaudia Sobecka-Szcześniak

Dyrektor Przedszkola 51 w Poznaniu

Rekrutacja – Uwaga!!!

Szanowni Państwo poniżej zamieszczamy dzisiejsze pismo z Wydziału Oświaty dotyczące rekrutacji, które uwzględnia wprowadzone wczoraj przez rząd RP  kolejne ograniczenia.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z dokumentem wszystkich zainteresowanych rekrutacją.

Pismo z Wydziału Oświaty PDF

25.03.2020r

Klaudia Sobecka – Szcześniak

Dyrektor Przedszkola 51 w Poznaniu

Wnioski-rekrutacja

Drodzy Rodzice w związku z dynamicznym rozprzestrzenianiem się koronawirusa dla bezpieczeństwa prosimy i zachęcamy do przesyłania dokumentacji związanej z rekrutacją na następujący email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przypominamy, aby dokumenty były kompletne oraz z podpisami obojga rodziców.

Do zaznaczonych przez przez Państwa stosownych kryteriów prosimy dołączyć odpowiednie  zaświadczenia, oświadczenia lub dokumenty.

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: wniosek rekrutacja. Potwierdzimy poprawne zarejestrowanie wniosku emailem zwrotnym.

Szanowni Państwo w poniższym linku znajdują się kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Link: https://www.poznan.pl/mim/oswiata/news/kryteria-rekrutacji-do-przedszkoli-i-oddzialow-przedszkolnych-w-szkolach-podstawowych-oraz-do-klas,142940.html

TERMINY PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO

I POSTĘPOWANIA UZUPEŁNIAJĄCEGO DO PUBLICZNYCH PRZEDSZKOLI ORAZ ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH W PUBLICZNYCH SZKOŁACH PODSTAWOWYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Lp.