Nasza przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

Coroczny listopadowy projekt ,,Misiowe Bajanie" - zgodny z rocznym planem pracy.

W roku szkolnym 2019/2020 - projekt ,,Jak artyści odczuwają emocje".

Projekt  ,,Jak artyści w sztuce wyrażają emocje – reprodukcje obrazów twórców z całego świata".

Wszystkie dostarczone prace przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia zawierały wiele szczegółów, barw  i zostały  przygotowane z  ogromnym pietyzmem i zaangażowaniem dzieci i ich rodziców. BRAWO !!!

Dnia 18.06.2020 odbyło się podsumowanie projektu.  JURY w skład którego wchodzili rodzice i nauczycielki wyłoniło szczęśliwych zwycięzców.

I miejsce - Iwa Domurat, Edgar Degas, Studio Tańca ( Le foyer de la danse) 1878r,

II miejsce - Iza Jakubowska, Manuel Osorio, Manrigue de Zuniga

III miejsce – Pola Trocka  i Stasiu Trocki, oraz Iza Jakubowska, Artur Aisles, Pranie, Francisco Goya,

Jury postanowiło również przyznać wyróżnienie :

IV miejsce Adela i Urszula Góreckie Georges de La Tour, Nowo narodzony,  lata 40. XVII wieku.

Podarunki otrzymają również dzieci za pozostałe prace.

LAUREATOM GRATULUJEMY !

Ten konkurs zwiększył nasze apetyty na więcej tak pięknej sztuki promowanej przez dzieci

i ich rodziców. Projekt ten  wpisuje się doskonale w koncepcję naszego przedszkola czyli  "Wychowujemy jednym głosem". Śmiało możemy ogłosić, że w przyszłym roku planujemy podobny konkurs.

I miejsce- zdjęcie

II miejsce- zdjęcie