NABÓR 2017/2018

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych jest wywieszona w przedszkolu wraz z informacją o przedszkolach i oddziałach dysponujących wolnymi miejscami.

Dane dotyczące liczby wolnych miejsc w placówkach, do momentu rozpoczęcia rekrutacji uzupełniającej (20-23 czerwca), mogą ulec zmianie:

• w związku z trybem odwoławczym w postępowaniu rekrutacyjnym, który przewidziany jest na najbliższe 4 tygodnie,
  • w związku z tym, że wolne miejsca w placówkach wynikają z większej liczby kandydatów o tej samej liczbie punktów niż ilość pozostałych wolnych miejsc.

Dnia 1 czerwca serdecznie zapraszamy dzieci nowo przyjęte

na Dzień Dziecka  pod hasłem

„Radosna twórczość” warsztaty plenerowe w Parku Wilsona

o godz. 10.00.

Będzie możliwość wstępnej integracji z dziećmi,

nauczycielami i pracownikami przedszkola.

Zapraszamy Rodziców dzieci nowo przyjętych na

spotkanie organizacyjne, które odbędzie się dnia:

8 czerwca ( czwartek) o  godzinie 16.00 w Przedszkolu nr 51.

Wyprawka dla dzieci nowo przyjętych

Drodzy Rodzice wybierzcie się z dzieckiem na zakupy, by mogło uczestniczyć czynnie w przygotowywaniu wyprawki potrzebnej w pierwszych dniach pobytu. Potrzebne będą( grupa najmłodsza): obuwie zmienne, poduszka jasiek i poszewka na nią, kocyk kolorowy (max rozmiar to 150 na 120), dodatkowa zmiana odzieży w razie "awarii", fartuszek. W późniejszym terminie dziecko przyniesie szczoteczkę do zębów i pastę; chusteczki higieniczne, nawilżane i kartonik suchych. Wszystko to podpisane. W woreczki zaopatruje przedszkole, a wyprawkę plastyczną zamawia nauczyciel po wcześniejszym zebraniu pieniędzy. Dzieci nie śpią w piżamkach.

Więcej informacji dla rodziców dzieci nowoprzyjętych na naszej stronie w zakładce KOMPENDIUM.