Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

 

Zachęcamy wszystkich Rodzicow do zapisów na dodatkowe zajęcia taneczne oraz z języka angielskiego, które będą odbywać się w naszym Przedszkolu w godzinach popołudniowych.

 

 

 

Wszystkich członków Rady Rodziców zapraszamy na zebranie organizacyjne,
które odbędzie się w czwartek 21.09.2023 r.
o godzinie 17:00.

IMG 3477

 

 

 

KOMUNIKATY

1. Zmiana wysokości opłaty za 1h pobytu w przedszkolu:

Dyrektor Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych  w Poznaniu informuje, że od dnia 1 września 2023 roku zgodnie z UCHWAŁĄ NR LXXXVII/1622/VIII/2023 RADY MIASTA POZNANIA wysokość opłaty za 1 godzinę pobytu w Przedszkolu nr 51 będzie wynosić 1,30 zł.

UCHWAŁA NR LXXXVII/1622/VIII/2023 RADY MIASTA POZNANIA z dnia 30 czerwca 2023 r. w sprawie określenia czasu bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki oraz opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Miasto Poznań:
https://bip.poznan.pl/bip/uchwaly/lxxxvii-1622-viii-2023-z-dnia-2023-06-30,91191/

2. Zmiana wysokości stawki żywieniowej:

Po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego na podniesienie dziennej stawki żywieniowej informujemy, że od 01.09.2023 r. będzie ona wynosić 15,00 zł.

 


 

 

Drodzy rodzice!

 

Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii zdjęć z wycieczki do Starego Zoo, w której uczestniczyły dzieci z grup Różyczek i Magnolii, wycieczki do Palmiarni dla wszystkich trzech grup oraz fantastycznego przedstawienia pt. "Ptasie Radio" w wykonaniu Starszaków pod przewodnictwem kreatywnej Pani Beaty :)

 

 

Galeria Stare Zoo

 Galeria Palmiarnia

Galeria przedstawienie "Ptasie Radio"

 

 


 

DRODZY RODZICE!

 

 

ZWRACAMY SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ O DOKONYWANIE WPŁAT ZA LISTOPAD 2022 DO 15.12.2022 R. ZE WZGLĘDU NA KONIECZNOŚĆ TERMINOWEGO ZAMKNIĘCIA ROKU PRZEZ DZIAŁ KSIĘGOWY.

 

PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, BY WPŁACAĆ DOKŁADNE KWOTY USTALONE PRZY WYGENEROWANIU ODPŁATNOŚCI.
PROSIMY NIE ZAOKRĄGLAĆ OBLICZONYCH PRZEZ SYSTEM ODPŁATNOŚCI ZA POBYT DZIECKA W PRZEDSZKOLU.

 


Drodzy Rodzice! 

 

 

Pragniemy poinformować, że z dniem 1.11.2022 roku zmianie uległa wysokość odpłatności za każdą rozpoczętą przez dziecko godzinę pobytu w  przedszkolu i wynosi 1,14 zł. Poniżej link do Uchwały nr LXXI/1300/VIII/2022 Rady Miasta Poznania z dnia 20.09.2022r.

 

Uchwała nr LXXI/1300/VIII/2022 Rady Miasta Poznania

 

 


 

Drodzy Rodzice!

 

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia i polubienia profilu naszego Przedszkola na Facebooku. Będziemy tam na bieżąco aktualizować wszystkie wydarzenia mające miejsce w naszej Placówce. Poniżej link do strony:

 

pobrane

Link do profilu na Facebooku 

 


Drodzy Rodzice!

 

W poniedziałek 3 października mieliśmy przyjemność gościć w naszym Przedszkolu Teatr Krokodyl. Wszystkie dzieci wzięły udział w spektaklu pt.: "O wróbelku Elemelku". Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia :) 

Miło nam również zapowiedzieć kolejny spektakl pt.: "O czarownicy, co zębów nie myła", który odbędzie się 7 listopada 2022.

 

Teatrzyk 3.10.2022 GALERIA 

 


Drodzy Rodzice!

 

Serdecznie zapraszam przedstawicieli Rady Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 26.09.2022r. o godzinie 17:00.

 


Dyrektor Przedszkola

Mgr Justyna Pytko- Kaczmarek

 


 

 

Drodzy Rodzice!

 

 

Informujemy, że w dniu 21.09.br. (środa) od godziny 9:00 przez 24 h będą mieli Państwo możliwość wygenerowania nowego hasła do platformy IPRZEDSZKOLE. Instrukcja nadania hasła dostępna jest na tablicy informacyjnej na korytarzu przy wejściu do Przedszkola oraz poniżej, klikając w podkreślony link:

 

Instrukcja iPrzedszkole

 

 


Drodzy Rodzice i Dzieci!

 

W bieżącym roku szkolnym rozpoczynamy cykl kulturalno- kulinarny "Co jedzą dzieci na całym świecie?". W każdym miesiącu poświęcimy jeden dzień na poznanie zwyczajów kulinarnych danego państwa- 20 września 2022r. przeniesiemy się do Włoch. Zachęcamy do śledzenia menu na naszej stronie internetowej i udziału w tym wydarzeniu.

 

                                                                                    Pngtreedrawings italy verona 1150313


Drodzy Rodzice i Dzieci!

 

Pragniemy poinformować Państwa, że w Dzień Przedszkolaka czyli 23 września 2022r. w naszym Przedszkolu serwować będziemy potrawy wybrane przez nasze kochane Dzieci :) Poniżej zdjęcia, które stały się inspiracją do stworzenia tego wyjątkowego menu.

Wszystkim życzymy wielu smacznych chwil!

 

                                              IMG 6170                      IMG 6173         

 

                                                                                                    IMG 6175

 

 


 

DRODZY RODZICE!

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców na zebranie, które odbędzie się 15.09.2022 r. (czwartek) o godzinie 17:00.

Do zobaczenia!

 

 


 

Szanowni Państwo! 

Informujemy, że od 01 września 2022 r. zmianie ulegnie wysokość
stawki żywieniowej i wynosić będzie 12 zł/dzień. Zmiana została zaakceptowana przez Radę Rodziców. 

 Aktualne procedury

Drodzy rodzice, w zakładce O nas -> Statut i inne dokumenty znajdą Państwo aktualne procedury bezpieczeństwa w związku
z pandemią Covid - 19 obowiązujące w naszym przedszkolu od 01.09.20 r.

Poradnik informacyjny ,,Funkcjonowanie przedszkola w okresie pandemii COVID-19"

           

Link do: Podstawowe zasady bezpieczeństwa w walce z koronawirusem

.

.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.