Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

 

Dane kontaktowe do Poradni Psychologiczno –Pedagogicznej wspomagającej nasze przedszkole

Zespół Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych nr 1
ul. Słowackiego 54/56
60-521 Poznań
tel./fax. 61 639 76 65
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

https://www.ppp1.poznan.pl

  

  Dużury telefoniczne specjalistów

 Pedagog specjalny

p. Agnieszka Kardasz-Sopel 
Poniedziałek, godz. 13:00 - 13:30
Czwartek, godz. 13:00 - 13:30

 

Logopeda
p. Oliwia Skrzyńska
Pierwszy poniedziałek miesiąca, godz. 16:30 - 17:00

 

 Psycholog
p. Anna Dachowska
Pierwszy wtorek miesiąca, po uprzednim umówieniu się przez sekretariat przedszkola

 

Grupa Wsparcia dla Rodziców

Drodzy Rodzice! W naszym przedszkolu w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej została utworzona grupa wsparcia dla rodziców.
W każdy pierwszy wtorek miesiąca w godzinach 16:00 - 17:00 rodzice mogą skorzystać ze wsparcia/pomocy przedszkolnego psychologa - p. Anny Dachowskiej. Jeżeli nurtują Państwa jakieś problemy związane z wychowaniem dzieci, bądź też niepokoi Państwa rozwój dziecka, można zgłosić się telefonicznie lub osobiście na konsultację z psychologiem. 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.