Wychowujemy jednym głosem

Nasze przedszkole to placówka z 70-letnią tradycją.

 Działania realizowane przez Radę Pedagogiczną:

 

1) Uchwałą Rady Pedagogicznej z dnia 30 sierpnia 2021 r. pilotażowo wprowadzamy i realizujemy "Plan Daltoński". W związku z tym aranżować będziemy przestrzeń do Edukacji Daltońskiej. Będziemy tworzyć Dzieciom warunki do samodzielności, odpowiedzialności, współpracy oraz refleksji. 
Plan Daltoński - innowacja pedagogiczna,

 

2) Metoda Krakowska - symultaniczno - sekwencyjna nauka czytania. Zabawy w oparciu o zestawy pomocy dydaktycznych opracowane przez zespół prof. Jagody Cieszyńskiej,

 

3) Metoda Projektu Badawczego,

 

4) Program wychowania przedszkolnego "Planeta dzieci" - prawda, dobro, piękno w świecie wartości, 

 

5) Program "Czyste powietrze wokół nas",

 

6) Program edukacyjny "Mamo, Tato - co Wy na to?"  - profilaktyka chorób odkleszczowych, 

 

7) Program Wychowawczy Przedszkola nr 51,

 

8) Program Profilaktyczny Przedszkola nr 51.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.